01304 827609 info@use-ip.co.uk Find us
K
Reaction score
65

Profile posts Latest activity Postings About

  • W
    Hej pozdrav, vidim da si tu jedan od kompetentnijih pa bih te zamolio za pomoc ako imas viska volje i vremena. Uglavnom uzeo sam DS-KV6113-WPE1 i DS-KH6320-WTE1. Kad napravim inicijalni setup preko unutarnje jedinice sve mi radi ali nakon nekog vremena prestanu radit pozivi sa vanjske jedinice na unutarnju i kad neko okine zvono zvoni mi samo hik-connect.
    W
    WickedSick
    pa sam opet restore opalili sad dok nisam pokušao door access radi sve, zvoni i mob i unutarnja
    W
    WickedSick
    mislim da sam našao u cem je problem, na intercom settingisma door unit mora bit 0 a ne 1 i kartica koja je dosla s uređajem ne radi. nakon jedno 7. postavljanja sjetila ispočetka i nabave nove kartice sve radi. jedino sto mi je setup preko browsera užasno spor i nema razlike izmedju wifi i lan
    K
    KamirZG
    :D ona kartica koja ti dodje uz vanjsku jedinicu je master kartica, sa njom možeš ručno dodavati korisničke kartice (prisloniš master, pa max drugih kartica i završiš sa master).
    Ovo sa door unit 0 i 1. Kada je 0 onda je ona kao master vanjska. Ako budeš nekad dodavao druge vanjske, a da ti zovu istu unutarnju, onda stavljaš 1.

    Super što si riješio!
    K
    KamirZG
    Ne razumijem te ništa prijatelju. Please english
    J
    janky
    Oh sorry! Hi, I have the same "device error" problem with KD-8003. Have you some solution, please? Thank you!
    K
    KamirZG
    I had to use this versions :
    IVMS 3.6.1.6
    KD8003-IME1 2.2.3 build 201202
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Back
Top